Made in Paradise
| lokatie | Theater Kikker
|
| plaats | Ganzenmarkt 14, Utrecht
|
| entree | € 16 | € 15 (vvk)
|
| tijdstip | 20.30
|
| web | |
| telefoon | 030-2315844
|
|
|
Wat gebeurt er als 'Yes We Can' en 'Inshallah' elkaar tegenkomen? Made in Paradise is een theatrale jukebox van angsten, fantasieën, frustraties, aannames, vragen en door de media overgebrachte visies rond de islam.
Ditmaal geen ontmoeting tussen dé islam en hét westen, maar tussen een Egyptenaar en een in Zwitserland wonende Nederlander.
Van de tien scènes die zij aan het begin aanprijzen, kiezen de toeschouwers er op democratische wijze vijf uit. Hiermee komen al meteen belangrijke thema’s als propaganda, kapitalisme en democratie aan de orde.
Er zijn o.a. lessen in bidden, discussies over dictatuur en commentaren op de westerse boerka.
Gaandeweg verandert de ruimte van een black box in een oosters theehuis. Of wijzen de tapijten op een gebedsruimte? Misschien is het gewoon een gezellige lounge voor het multiculturele gezelschap. Nooit eerder is er een productie van de Nederlander Yan Duyvendak in zijn vaderland te zien geweest. De performancekunstenaar werkt hoofdzakelijk in Zwitserland en Frankrijk.
Na de voorstelling van 27 mei vindt er een nagesprek plaats met Yan Duyvendak en Omar Ghayatt. Wees welkom!
Reactie plaatsen
Login om te reageren onder je eigen naam
Reageer inhoudelijk aub. We hanteren een stricte policy mbt reageren op evenementen, en treden fel op tegen stemming makerij.
Door een reactie te plaatsen ga je automatisch akkoord met onze algemene voorwaarden.
|
|
Routeplanner
Bookmark
|
|
|
|
|