Terug naar Uitgaan
Concert

Concert : Mozart à la Say

Datum
Woensdag 13 maart 2024
Locatie
Ahoy Rotterdam
Aanvang
20:15 uur

De Turkse toppianist Fazıl Say geeft een eigen draai aan Mozarts werken in zijn Mozart-Say Suite. Ook de Oekraïense componist Sylvestrov brengt met The Messenger een eerbetoon aan Mozart en Schnittke voert geesten op van de oude meesters Mozart en Haydn.

In het programma Mozart à la Say wordt Mozart op handen gedragen. Internationaal gerenommeerd pianist en componist Fazıl Say is een groot fan van de oude meester, maar geeft aan diens werk een eigen draai.

De drie delen uit Mozarts Serenata Notturna en Fantasia, en pianowerken van Say vormen zich samen tot een “Mozart-Say Suite”. Het weemoedige maar tevens hoopgevende The Messenger van de Oekraïense componist Valentin Sylvestrov is een eerbetoon aan de grote klassieke meester. In de partituur wordt de boodschapper uitgedrukt in vloeiende, ver weg klinkende, Mozartachtige frasen. In Moz-Art à la Haydn voert Schnittke geesten van de oude meesters Mozart en Haydn op. Ze spelen een griezelig maar ironisch duel met flarden klassieke muziek. De afsluiter Yürüyen Köşk (The Moving Mansion) van Fazıl Say is een ode aan de Turkse volksheld Atatürk. Dit oorspronkelijke pianokwintet wordt nu op volle strijkerssterkte uitgevoerd.

Prijzen

Kies je plek in de zaal

Veilig betalen
Officiële tickets

Tickets zijn verkrijgbaar via de officiële website van de organisator. Voor vragen over tickets kun je contact opnemen met de organisator.

Locatie

Ahoy Rotterdam

Wij zijn de plek die je nog een tijdje, of zelfs voor altijd associeert met een ervaring. Wij zijn event professionals met een missie: bouwen aan de omstandigheden en de services die jouw ervaring & beleving naar het hoogste niveau tillen. Met onze vaste event experts en flexibele medewerkers ontvangen we elk jaar 2.300.000 bezoekers.

Ahoy Rotterdam
  • Adres Ahoyweg 10, 3084 BA Rotterdam
  • Telefoon 010-2933300
  • Parkeren Met ruim 2.500 parkeerplaatsen biedt Ahoy genoeg ruimte voor het parkeren van je auto. Op een eventdag parkeer je bij Ahoy voor €21,00. Onze parkeerplaatsen zijn bereikbaar via de Ahoyweg en de Zuiderparkweg. Via de Ahoyweg parkeer je over het algemeen het snelst.
  • Openbaar vervoer Rotterdam Ahoy is uitstekend bereikbaar met de bus, metro en trein. Vanaf bus- en metrostation Zuidplein loop je in slechts 5 minuten naar Ahoy!